Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 190 град. |
| Корпус материалы | Металл |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.5 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Май көлемі | 6 л |
| Ерекшеліктері | Қызып кетуден қорғау, Алынбалы қақпақ, Алынбалы ванна, Жинақта себеттің болуы, Температураны автоматты түрде сақтау |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Көше саудасы, Fast-food |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4 кг |
| Биіктігі | 310 мм |
| Ұзындығы | 440 мм |
| Ені | 290 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| фритюрница ваннасының пішіні | Шаршы |
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 320
Ені (мм): 400
Биіктігі (мм): 280
Көлемі мен салмағы:Пайдалы көлем: 6Л
Жалпы көлемі: 6Л
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220В
Номиналды жиілік: 50Гц
Электр энергиясын тұтыну: 2.5kW/h*24
Техникалық сипаттамалар:Температуралық режим: +50..+200С
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 51 500 ₸





