Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 16 кг |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 10 мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 3 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Жұмыс бетінің орналасуы | Көлденең |
| Жұмыс бетінің түрі | Бұдырлы |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Жұмыс бетінің қалыңдығы | 10 мм |
| Түсі | Сұр |
Қуыруға арналған беттер ет, балық, көкөністер мен жемістерді қуыруға арналған. Бетін пайдалану жоққа шығарылмайды және плита ретінде ыдыста пісіруге болады.
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 550
Ені (мм): 470
Биіктігі (мм): 250
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220В
Тұтынылатын қуат: 3Kw
Номиналды жиілігі: 50Гц
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 68 800 ₸




