Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби тостер түрі | Көлденең |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| қызметі | Кәсіби |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 20 кг |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Ені | 425 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Пісіру уақыты | 5 мин |
Дөнерлерді, сондай-ақ балықты, етті, көкөністерді, ыстық бутербродтарды, шұжықтарды, бутербродтарды және тосттарды жылдам пісіруге арналған. Кітапша принципі бойынша ашылатын екі қыздырғыш беттерден тұрады. Төменгі бөлігіне үстіңгі бөлігімен басылатын өнімдер қойылады.
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 305
Ені (мм): 305
Биіктігі (мм): 205
Көлемі мен салмағы:Таза салмағы: 12.3 кг
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220 В
Тұтынылатын қуат: 1.8 кВТ
Номиналды жиілігі: 50 Гц
Техникалық сипаттамалар:Есептеу материалы: тот баспайтын болат
Ұзындығы 30.5 см, ені 30.5 см, биіктігі 20.5 см. Кернеуі: 220 В, жиілігі: 50 Гц, қуаты: 1.8 кВТ, салмағы: 12.3 кг. Үстел үсті, тот баспайтын болаттан жасалған, қуат түймесі, температура реттегіші, ескерту шамы бар.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 60 000 ₸







