Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Тестті жүктеу | 12 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 200 айн/мин |
| Материал | Болат |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Номиналды қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Дежа көлемі | 30 л |
| Ерекшеліктері | Таймер |
| Өнімділік | 90 кг/сағ |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, Көше саудасы, HoReCa |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 109 кг |
| Биіктігі | 900 мм |
| Ұзындығы | 750 мм |
| Ені | 435 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 300 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек |
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://world-technologies.satu.kz/
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 950мм
Ені (мм): 530мм
Биіктігі (мм): 1030мм
Көлемі мен салмағы:Таза салмағы: 200 кг
Пайдалы көлемі: 50л
Жалпы көлемі: 55л
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220в
Тұтынылатын қуат: 3 кВТ
Номиналды жиілігі: 50гц
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 470 000 ₸




