Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, Көше саудасы |
| Жабдықтың түрі | Жартылай автоматты слайсер |
| Өнімді беру | Қолмен көлбеу |
| Материал | Алюминий |
| Қайрау құрылғысы | Иә |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 120 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 18 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Ені | 460 мм |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Ұзындығы | 370 мм |
| Пышақтың диаметрі | 220 мм |
| Кесу қалыңдығы | 15 мм |
|
Техникалық сипаттамалар
Плюс 1-ден плюс 40°С-қа дейінгі температурада пайдалану үшін МЕМСТ 15150 бойынша УЗ климаттық нұсқасында шығарылады. Дискілі пышақтың диаметрі, мм 300 Тіліктің қалыңдығы, мм 0...18 Қозғалтқыштың белгіленген қуаты, кВТ, 0,16 аспайды Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ 0,27 Қозғалтқыштың айналу жиілігі, айн/мин 1400 Дискілі пышақтың айналу жиілігі, айн/мин 470 Габариттік өлшемдері, мм, артық емес: ұзындығы 600 ені 550 биіктігі 450 Қоректендіруші электр желісі: токтың түрі ауыспалы номиналды кернеу, В 220 жиілігі, Гц 50 Салмағы, кг, 28,5 артық емес |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 287 000 ₸




