Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 190 град. |
| Корпус материалы | Металл |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.5 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Май көлемі | 4 л |
| Ерекшеліктері | Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау, Алынбалы ванна, Алынбалы қақпақ, Температураны автоматты түрде сақтау |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Көше саудасы, Fast-food |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Ені | 217 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 4 л |
| фритюрница ваннасының пішіні | Шаршы |
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Артикул: | SZ-82 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 550x440x300 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 590х470х310 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| СЭҚ ТН коды: | 8419818000 |
| Тауардың коды: | н0000211479 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 8.6 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 9 |
Ассортиментте бір және екі ваннасы бар үстел үсті үлгілері бар.
Ерекшеліктері:
• Корпус материалы: тот баспайтын болат
• Температуралық режим: 60-190 С°
• Пакетке сонымен қатар себет пен қақпақ кіреді
Сипаттамалары:
Қуаты, кВТ 2.5+2,5
Кернеу, 220-да
Габариттік өлшемдері, мм 580x440x310
Салмағы, кг 8
Ваннаның сыйымдылығы, л 6
Ванналар саны - 2
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 49 300 ₸




