Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 23 кг |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 4.4 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| май жинағыш контейнердің көлемі | 0.6 л |
| Жұмыс бетінің орналасуы | Көлденең |
| Жұмыс бетінің түрі | Аралас |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 230 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 730 мм |
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 53 000 ₸




