Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 4 д. (дана) |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 4.8 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, HoReCa |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 290 мм |
| Ішкі ұзындығы | 535 мм |
| Ішкі ені | 538 мм |
| Өндіруші: | ПИШТЕХ |
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | ШЭЖП-2 |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 840х840(900)х1500(1520) |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 930х920х1240 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| СЭҚ ТН коды: | 8419818000 |
| Тауардың коды: | н0000127716 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 130 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 149 |
| Қуаты, кВТ: | 9.6 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 9.6 |
Әрбір секцияның сыйымдылығы: 530х470 мм табаларға арналған бағыттағыштардың 4 деңгейі
Жиынтықта өлшемі 530х470х30мм 4 қаңылтыр таба
Дайындау материалы: Алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан, пештің іші көміртекті болаттан, қалған элементтері мырышталған болаттан жасалған.
Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі. Қаптамасы: стрейч-үлдір және картон қорап.
Бір камераның көлемі: 0,08 ш.м.
Қуаты, кВТ: 9,6
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 379 000 ₸




