Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш жартылай унгер |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, реверс |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі, Сауда дүкендері, Fast-food, HoReCa |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 410 мм |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Ені | 210 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
Ерекшеліктері: • Науа - тот баспайтын болат. • Кесетін бөлік(мойын) - тот баспайтын болат. • Корпус - тот баспайтын болат. • Жинақ: пышақ 2 дана, тор 6 мм, тор 8 мм, итергіш, купальник. Техникалық сипаттамалар: Өнімділік, кг/сағ: 200 Кернеу, В: 220 Қуаты, кВТ: 1,1 Габариттік өлшемдері, мм 240х210х440 Қозғалтқыш орамасының материалы: алюминий !!! Жабдық жұмыс циклінің ұзақтығы 30 минуттан аспайтын қайта-қысқа мерзімді режимде жұмыс істеуге арналған. Әрбір 30 минуттан кейін. жұмыстың ұзақтығы кемінде 15 минут технологиялық үзіліс қажет.!!! Алюминий қорытпасынан жасалған ет тартқыштың бөліктерін ыдыс жуғышта жууға болмайды. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 169 500 ₸







