Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Материал | Болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Дежа көлемі | 5 л |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 13.5 кг |
| Биіктігі | 380 мм |
| Ұзындығы | 370 мм |
| Ені | 240 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Артикул: | B5 |
| Кіріс кернеуі, В: | 220 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 370х240х380 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 455х315х445 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Суреттер: | 12444804 |
| СЭҚ ТН коды: | 8438200000 |
| Тауардың коды: | н0000138926 |
| Орындар саны: | 1 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 13.5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 14 |
| СЭҚ тауарлары тобының атауы: | Тамақ өнімдерін немесе сусындарды өнеркәсіптік дайындауға немесе өндіруге арналған жабдық |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.5 |
| Көлемі, л: | 5 |
| Тауарлар тобының СЭҚ ТН: | 8438 |
Тағаммен жанасатын барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған. Толық жиынтық: ілмек тәрізді араластырғыш, араластырғыш-бұлғауыш, араластырғыш-қалақ. Жылдамдықты реттеу 132-1000 айн/мин. Алмалы-салмалы тостағанның сыйымдылығы: 5 литр.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 129 000 ₸




