Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tecnoeka |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Желдеткіштер саны | 3 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 15.4 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Кері желдеткіш |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 140.4 кг |
| Жалпы биіктігі | 1130 мм |
| Жалпы ұзындығы | 1035 мм |
| Жалпы ені | 850 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
Сипаттамасы Millennial Black Mask Bakery & Pastry сериялы Tecnoeka MKF 1064 BM конвекциялық пеші гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында және өндірістік цехтарда тағамдардың кең ассортиментін, сондай-ақ нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Камера AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 908 400 ₸




