Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tecnoeka |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Желдеткіштер саны | 1 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.8 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пісіру парағы | қысқартылған |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Қазандық |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 34 кг |
| Жалпы биіктігі | 590 мм |
| Жалпы ұзындығы | 695 мм |
| Жалпы ені | 590 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 260 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 74 мм |
Сипаттамасы Evolution сериялы Tecnoeka EKF 423 UP конвекциялық пеші кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пісіруге арналған. Мәжбүрлі салқындату функциясы құрылғының барлық электрлік бөліктерінің қызып кетуден қорғалуын қамтамасыз етеді. Ішкі жарықтандыру және топсалы есіктегі қос ыстыққа төзімді әйнек есікті ашпай-ақ тағамды дайындау процесін бақылауға мүмкіндік береді. Жұмыс режимдері:
Ерекшеліктері:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 336 000 ₸




