Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 22.8 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 895 мм |
| Ені | 1475 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 215 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Плита жиынтығы | Қуыру шкафы |
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Оттық | шойын |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Ені | 1475 мм |
| Тереңдігі | 895 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 215 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | 71000000942 |
Сипаттамасы
Abat ЭП-6ЖШ электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Алдыңғы бөлігі тот баспайтын болаттан, бүйір бөліктері боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x30 мм өлшемді 3 пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- ТЭН-дің жоғарғы және төменгі блоктарының қуатын бөлек реттеу
- Ыдыстарды сақтауға арналған бейтарап шкаф
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (320 °С жоғары)
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтарды қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Қуат:
- Тұтынылатын: 22,8 кВТ
- Оттық: 3 кВТ
- Қуыруға арналған шкаф: 4.8 кВТ
- Оттықтардың ауданы: 0,72 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты:
- Оттықтар: 30 мин.
- Үрмелі шкаф: 30 мин.
- Тэндер саны: 2
- Тұмшапештің ішкі өлшемі: 538x535x290 мм
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 790 800 ₸




