Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 16.8 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Кемелерге арналған, Көше саудасы, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 155 кг |
| Биіктігі | 860 мм |
| Ұзындығы | 895 мм |
| Ені | 1050 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Плита жиынтығы | Қуыру шкафы |
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Оттық | шойын |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 16.8 кВТ |
| Ені | 1050 мм |
| Тереңдігі | 895 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 155 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | 71000001944 |
Сипаттамасы
Abat ЭП-4ЖШ-Э электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Алдыңғы бөлігі тот баспайтын болаттан, бүйір бөліктері боялған металдан, пеш эмальмен қапталған.
Жеткізу көлеміне 530х470х30 мм өлшемді 3 эмальданған пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- ТЭН-дің жоғарғы және төменгі блоктарының қуатын бөлек реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (320 °С жоғары)
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтарды қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Қуат:
- Тұтынылатын: 16,8 кВТ
- Оттық: 3 кВТ
- Қуыруға арналған шкаф: 4.8 кВТ
- Оттықтардың ауданы: 0,48 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты:
- Оттықтар: 30 мин.
- Үрмелі шкаф: 30 мин.
- Тэндер саны: 2
- Тұмшапештің ішкі өлшемі: 538x535x290 мм
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 520 000 ₸




