Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Airhot |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Себеттер саны | 2 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 190 град. |
| Корпус материалы | Металл |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 4.6 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Май көлемі | 12 л |
| Ерекшеліктері | Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау, Алынбалы ванна, Алынбалы қақпақ, Температураны автоматты түрде сақтау |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Көше саудасы, Fast-food |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10 кг |
| Биіктігі | 310 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 570 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 2 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| 2 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| фритюрница ваннасының пішіні | Шаршы |
Сипаттамасы Airhot EF6+6 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель суық аймақпен және 2 термостатпен жабдықталған: жұмыс істейтін және апаттық. Корпус пен ванна тот баспайтын болаттан жасалған. Жеткізу көлеміне қақпағы бар себеттер кіреді. Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 75 000 ₸




