Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 4 д. (дана) |
| Секциялар саны | 2 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 9.6 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, HoReCa |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 150 кг |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 840 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 290 мм |
| Ішкі ұзындығы | 535 мм |
| Ішкі ені | 538 мм |
Сипаттамасы Abat ШЖЭ-2 қуырғыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдар мен нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Камера көміртекті болаттан жасалған, тұғыры, бүйір және артқы қабырғалары сырланған металдан жасалған. Жеткізу көлеміне 530x470x33 мм өлшемді 6 пісіру парағы кіреді. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 469 200 ₸




