Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш шкаф |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Максималды жұмыс температурасы | -18 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 550 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Мақсаты | Шұжық өнімдері үшін, Тестке арналған, Етке арналған, Балыққа арналған, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Десертке арналған, Пиццаға арналған, Жартылай фабрикаттар үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Сауда дүкендері, Fast-food, HoReCa |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Еден |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 120 кг |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Ұзындығы | 880 мм |
| Ені | 710 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Температураны автоматты түрде реттеу, Термометр, Дисплей, Есіктің болуы |
| Есікті ашу әдісі | айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 700 л |
Сипаттамасы ARKTO F0.7-S мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктерді, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель термостатпен, құлпы бар топсалы есікпен және биіктігі реттелетін сөрелермен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 408 700 ₸






