Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tefcold |
| Өндіруші ел | Дания |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Климаттық класс | SN |
| Максималды жұмыс температурасы | 10 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | -2 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 490 Вт |
| Мақсаты | Десертке арналған, Салаттарға арналған, Жемістер үшін, Сүт өнімдеріне арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Сусындар үшін, Етке арналған, Пиццаға арналған, Тестке арналған, Ірімшіктер үшін, Суши үшін, Балыққа арналған, Шұжық өнімдері үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Еден |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 143 кг |
| Биіктігі | 2010 мм |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Ені | 740 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
| Термометр | Иә |
| Есік түрі | Айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 520 л |
Сипаттамасы TEFCOLD RK710 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алкогольді және алкогольсіз сусындар мен тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус пен ішкі қаптама AISI 304 баспайтын болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 117 400 ₸




