Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Желдету қолшатырының түрі | Сорғыш |
| Орналасқан жері бойынша желдету қолшатырының түрі | Қабырға |
| Пішін бойынша желдету қолшатырының түрі | Тікбұрышты |
| Салмақ | 25.3 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1000 мм |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Биіктігі | 350 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Май ұстайтын сүзгілер | Иә |
Сипаттамасы ПишТех ЗВ-П10/10 сору қолшатыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ауаны будан, күйіктен және майдан тазартуға арналған. Модель лабиринттік сүзгімен, санитарлық тазалауға арналған су төгетін тесікпен және май жинағышпен жабдықталған. Жеткізу көлеміне 1 су төгетін фланец, 300 мм өлшемді 2 сүзгі және 400 мм өлшемді 1 сүзгі кіреді. Қозғалтқыш бөлек сатып алынады. Қосымша сипаттамалар:
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 133 000 ₸






