Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш үстелі |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Климаттық класс | SN |
| Максималды жұмыс температурасы | 10 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | -2 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 190 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Мақсаты | Десертке арналған, Салаттарға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған, Жемістер үшін, Сүт өнімдеріне арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Сусындар үшін, Етке арналған, Пиццаға арналған, Тестке арналған, Ірімшіктер үшін, Суши үшін, Балыққа арналған, Шұжық өнімдері үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Еден |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 105 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 1400 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Есіктің болуы, Реттелетін аяқтар |
| Термометр | Иә |
| Есік түрі | Айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 240 л |
Сипаттамасы ПишТех СХЭП-14/7 тоңазытқыш үстелі тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель электронды басқару панелімен және 2 сөремен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 416 728 ₸




