Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Климаттық класс | SN |
| Максималды жұмыс температурасы | 6 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 550 Вт |
| Мақсаты | Десертке арналған, Салаттарға арналған, Жемістер үшін, Сүт өнімдеріне арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Сусындар үшін, Етке арналған, Пиццаға арналған, Тестке арналған, Ірімшіктер үшін, Суши үшін, Балыққа арналған, Шұжық өнімдері үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Еден |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 190 кг |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Ұзындығы | 880 мм |
| Ені | 1420 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 10 д. (дана) |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
| Термометр | Иә |
| Есік түрі | Айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 1400 л |
| Температуралық режим | 0-ден +6 °C-қа дейін |
| Көлем | 1400 л |
| Салқындату | динамикалық |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Есіктің орындалуы | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ/сағ |
| Ені | 1420 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Ені (қаптамада) | 1490 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 940 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 2290 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 215 келі |
| Түсі | ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | R 1.4 – S |
Сипаттамасы
ARKTO R1.4–S тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель термостатпен, құлпы бар 2 топсалы есікпен және биіктігі реттелетін сөрелермен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Тоңазытқыш қондырғысының жоғарғы орналасуы
- Автоматты жібіту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Шредердің клапаны
- Ішкі жарықтандыру
- Кіріктірілген жақындатқышы бар есіктер
- Тұтас құю корпусы
- Оңай алынатын тік сөрелер мен сөре бағыттағыштары
- Ішкі көлемдегі және науа науасындағы радиусты иілімдер
- Гастроэмкосттар үшін жарамды GN 2/1
- Хладагент R134а
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 1300 л
- Сөрелер саны: 10
- Сөре өлшемі: 530х650 мм
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөрелерді реттеу қадамы: 60 мм
- Электр энергиясының тәуліктік шығыны: 5,5 кВТ*сағ
- Корпус қабырғаларының қалыңдығы: 61 мм
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Температура: 40 °C дейін
- Ылғалдылығы: 80%-ға дейін %
- Ішкі көлемнің биіктігі: 1700 мм
- Баудың ұзындығы: 4,5 м
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 690 000 ₸







