Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Климаттық класс | SN |
| Максималды жұмыс температурасы | 6 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Мақсаты | Десертке арналған, Салаттарға арналған, Жемістер үшін, Сүт өнімдеріне арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Сусындар үшін, Етке арналған, Пиццаға арналған, Тестке арналған, Ірімшіктер үшін, Суши үшін, Балыққа арналған, Шұжық өнімдері үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Еден |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 95 кг |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Ұзындығы | 695 мм |
| Ені | 697 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 4 д. (дана) |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
| Термометр | Иә |
| Есік түрі | Айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 500 л |
Сипаттамасы Тоңазытқыш шкаф POLAIR CM-105S (R290) серия Standard қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді көрсетуге және сақтауға арналған. Толық құйылған корпус шайырмен қапталған болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 328 100 ₸




