Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Климаттық класс | SN |
| Максималды жұмыс температурасы | 6 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Мақсаты | Десертке арналған, Салаттарға арналған, Жемістер үшін, Сүт өнімдеріне арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Сусындар үшін, Етке арналған, Пиццаға арналған, Тестке арналған, Ірімшіктер үшін, Суши үшін, Балыққа арналған, Шұжық өнімдері үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Еден |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 95 кг |
| Биіктігі | 2290 мм |
| Ұзындығы | 680 мм |
| Ені | 710 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
| Термометр | Иә |
| Есік түрі | Айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 500 л |
| Температуралық режим | 0-ден +6 °C-қа дейін |
| Көлем | 500 л |
| Салқындату | динамикалық |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Орташа температуралы | Иә |
| Есіктің орындалуы | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.35 кВТ/сағ |
| Ені | 710 мм |
| Тереңдігі | 680 мм |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Ені (қаптамада) | 790 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 2290 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 115 келі |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
Сипаттамасы
ARKTO R0.5-S тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель термостатпен, құлпы бар топсалы есікпен және биіктігі реттелетін сөрелермен жабдықталған. Корпус болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тоңазытқыш қондырғысының жоғарғы орналасуы
- Автоматты жібіту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Шредердің клапаны
- Ішкі жарықтандыру
- Кіріктірілген жақындатқышы бар есіктер
- Тұтас құю корпусы
- Оңай алынатын тік сөрелер мен сөре бағыттағыштары
- Ішкі көлемдегі және науа науасындағы радиусты иілімдер
- GN 1/1 және GN 2/4 гастроэмкосттары үшін жарамды
- Хладагент R134а
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны: 5
- Сөре өлшемі: 530х450 мм
- Сөрелерді реттеу қадамы: 60 мм
- Электр энергиясының тәуліктік шығыны: 3 кВТ/сағ
- Корпус қабырғаларының қалыңдығы: 61 мм
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Температура: 40 °C дейін
- Ылғалдылығы: 80%-ға дейін %
- Баудың ұзындығы: 4,5 м
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 289 800 ₸







