Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Дебис |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Электр қайнатқыш |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қайнаған судың максималды өнімділігі | 50 л/сағ |
| Максималды жұмыс температурасы | 95 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 6 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Су деңгейінің көрсеткіші, Термореттегіш, Су жоқ кезде автоматты өшіру |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Жұмыс режимі | Қайнау/температураны сақтау |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Көше саудасы, HoReCa, Fast-food |
| Жабдық түрі | Ағын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Диаметрі | 235 мм |
| Ені | 235 мм |
| Түрі | ағынды |
| Су құбырына қосу | Иә |
| Өнімділік | 50 л/сағ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 6 кВТ |
| Ені | 235 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Биіктігі | 330 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Дебис КН-50-01 үздіксіз жұмыс істейтін, ағынды типті электр қазандығы.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 128 000 ₸




