Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Дебис |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Электр қайнатқыш |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қайнаған судың максималды өнімділігі | 25 л/сағ |
| Максималды жұмыс температурасы | 95 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.5 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Су деңгейінің көрсеткіші, Термореттегіш, Су жоқ кезде автоматты өшіру |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Жұмыс режимі | Қайнау/температураны сақтау |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Көше саудасы, HoReCa, Fast-food |
| Жабдық түрі | Ағын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Диаметрі | 250 мм |
| Көлемі | 4 л |
| Ені | 250 мм |
Сипаттамасы Дебис КН-25-01 қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру орындарында қайнаған суды дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 108 000 ₸




