Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 100 кг |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 29 кг |
| Биіктігі | 880 мм |
| Ұзындығы | 1100 мм |
| Ені | 630 мм |
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
|
Өлшемдері: 103*55*90 см Дөңгелектердің диаметрі: 12 см Еденнен биіктігі: 17 қараңыз Тұтқаның биіктігі: 70 см Материал: тот баспайтын болат Тұтқа қосымша қаттылық бұрыштарымен күшейтілген |
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 56 000 ₸







