Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 100 кг |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| құрылым түрі бойынша | Жиналмалы-жинақтамалы |
| Қолдану | Қызмет көрсететін арбалар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 14 кг |
| Биіктігі | 925 мм |
| Ұзындығы | 835 мм |
| Ені | 535 мм |
Сипаттамасы Қызмет көрсететін арба қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ұсынылған тағамдарды, сусындар мен ыдыстарды көрсетуге және тасымалдауға арналған. Модель 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған, олардың біреуі тығынмен жабдықталған. Дәнекерленген қаңқа тот баспайтын болаттан жасалған 2 шаршы қималы құбырдан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 80 000 ₸




