Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 100 кг |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| құрылым түрі бойынша | Жиналмалы-жинақтамалы |
| Қолдану | Қызмет көрсететін арбалар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 12.5 кг |
| Биіктігі | 925 мм |
| Ұзындығы | 835 мм |
| Ені | 535 мм |
Сипаттамасы Қызмет көрсететін арба тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, қонақүйлерде, қонақүйлерде және ауруханаларда дайын тағамдарды, дәрі-дәрмектерді, аспаптар мен табақтарды тасымалдауға арналған. Модель 2 сөремен және біреуінде тығыны бар 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған. Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 59 000 ₸




