Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Ыдыстарды кептіру үшін |
| Жиһаз түрі | сөре |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Сөрелер саны | 6 |
| Тәрелкелер үшін | |
| Сөреге максималды жүктеме | 50 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | хромдалған болат |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Табақ сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында табақтарды сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа тот баспайтын бұрыштан, торлар хромдалған болаттан жасалған.
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 96 000 ₸




