Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Дәнекерленген жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 3 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Мырышталған болат |
| Араластырғышқа арналған тесік | Иә |
| Қабырға тақтасы | Жоқ |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 22.91 кг |
| Жалпы биіктігі | 870 мм |
| Жалпы ұзындығы | 530 мм |
| Жалпы ені | 1500 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Ені | 430 мм |
Сипаттамасы Дәнекерленген жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель шығатын сифонды орнатуға арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, сыйымдылығы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған. Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 77 790 ₸




