Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa |
| Жабдықтың түрі | Дәнекерленген жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 2 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Мырышталған болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Қабырға тақтасы | Иә |
| Араластырғышқа арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 600 мм |
| Жалпы ені | 1015 мм |
| Жалпы биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 16 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Ені | 430 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
Сипаттамасы Ернеуі бар дәнекерленген жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ас үй жабдықтары мен тамақ өнімдерін жууға арналған. Модель ернеуі бар 2 раковинамен және су төгетін мойынмен жабдықталған. Дәнекерленген ыдыстар жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған AISI 430, қаңқасы мырышталған болаттан жасалған бұрыштық профильден, тірек тіректері берік пластиктен, қаптамасы гофрленген картоннан жасалған. Ерекшеліктері:
Сипаттамалары:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 64 000 ₸




