Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 100 кг |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел жақтауының материалы | Мырышталған болат, Тот баспайтын болат |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| қызметі | Ұн жұмыстары үшін (нан-тоқаш және кондитерлік өндіріс) |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел түрі | Арал |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 32.15 кг |
| Биіктігі | 875 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 40 мм |
| Ені | 700 мм |
| Түрі | ашық, кондитерлік дүкен |
| Жабдықтау | сөре |
| Қаңқа материалы | боялған болат |
| Үстел үсті материалы | бук |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Биіктігі | 875-тен 895 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32.15 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Кондитерлік үстел тамақ өнімдерін өңдеуге, қамырды жайып шығаруға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас үй жабдықтарын сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Рамка ұнтақ бояумен қапталған профильді құбырдан, үстелдің үстіңгі жағы буктан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Қаптамадағы габариттері: 940х760х250 мм
- Қаптама көлемі: 0,18 м3
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 98 900 ₸




