Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 100 кг |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел жақтауының материалы | Мырышталған болат, Тот баспайтын болат |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| қызметі | Азық-түлікті өңдеу және реттеу үшін |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Сөре түрі | Торлы |
| Үстел түрі | Қабырға |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21.45 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 600 мм |
Сипаттамасы Жиегі бар өндірістік үстел тамақ өнімдерін өңдеуге, қамырды жайып шығаруға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас үй жабдықтарын сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, үстелдің үсті - ДСП табағынан арматураланған AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған. Қосымша сипаттамалар:
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 45 700 ₸




