Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 100 кг |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел жақтауының материалы | Мырышталған болат, Тот баспайтын болат |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| қызметі | Азық-түлікті өңдеу және реттеу үшін |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Сөре түрі | Торлы |
| Үстел түрі | Қабырға |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 14 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ПИШТЕХ |
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | СРО-8/6ЭЦК |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 800х600х870(890) |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 830х610х140 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| СЭҚ ТН коды: | 9403208009 |
| Тауардың коды: | н0000108744 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 17 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 17 |
| Қаңқа материалы: | Мырышталған болаттан жасалған бұрыш |
| Үстел үсті материалы: | Тот баспайтын. қалыңдығы 0,5 мм AISI 430 маркалы болат |
| Борттың болуы: | Жоқ |
| Сөре: | Тор |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 37 000 ₸




