Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Жартылай автоматты слайсер |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қайрау құрылғысы | Иә |
| Материал | Алюминий |
| Номиналды қуат тұтыну | 120 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Өнімді беру | Қолмен көлбеу |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, Көше саудасы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 18 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Ені | 460 мм |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Пышақтың диаметрі | 220 мм |
| Ұзындығы | 370 мм |
| Кесу қалыңдығы | 15 мм |
| Өндіруші: | Торгмаш Баранович (Беларусь) |
| Ел: | Беларусь |
| Артикул: | ЛР-250 |
| Кіріс кернеуі, В: | 220 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 480х450х410 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Пышақтың диаметрі, мм: | 250 |
| СЭҚ ТН коды: | 8438500000 |
| Тауардың коды: | н0000109453 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 20 |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.24 |
| Тіліктің қалыңдығы, мм: | 17 |
Плюс 1-ден плюс 40°С-қа дейінгі температурада пайдалану үшін МЕМСТ 15150 бойынша УЗ климаттық нұсқасында шығарылады.
Дискілі пышақтың диаметрі, мм 250
Тіліктің қалыңдығы, мм 0...17
Қозғалтқыштың белгіленген қуаты, кВТ, 0,13 аспайды
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ 0,24
Қозғалтқыштың айналу жиілігі, айн/мин 1400
Дискілі пышақтың айналу жиілігі, айн/мин 470
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес:
ұзындығы 480
ені 450
биіктігі 410
Қоректендіруші электр желісі:
токтың түрі ауыспалы
номиналды кернеу, В 220
жиілігі, Гц 50
Салмағы, кг, 20 артық емес
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 133 000 ₸




