Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Модульдік элементтер саны | 1 |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы, Fast-food |
| Модульдік элемент түрі | Бейтарап, Көмекші |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 1030 мм |
| Ені | 1120 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Гастрономиялық ыдыстың болуы | Жоқ |
| Науаға арналған нұсқаулықтар | Иә |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 1120 мм |
| Тереңдігі | 705-тен 1030 мм-ге дейін |
| Биіктігі | 850-ден 870 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000118018 |
Сипаттамасы
Кассалық үстел ПишТех Лира-Профи СК/ЛП тұтынушылармен есеп айырысуға және оған кассалық аппаратты қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарындағы тарату желілерінің бөлігі ретінде орнатуға арналған. Модельде 16 амперлік жерге тұйықталатын штепсельдік розетка, тұтқа, науа бағыттағыштары және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Кернеуі: 220 В
- Қаптамадағы габариттері: 1180х870х1010 мм
- Қаптама көлемі: 1,04 м3
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 222 212 ₸





