Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Модульдік элементтер саны | 1 |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы, Fast-food |
| Модульдік элемент түрі | Бейтарап, Көмекші |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 24 кг |
| Биіктігі | 1225 мм |
| Ұзындығы | 675 мм |
| Ені | 630 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Гастрономиялық ыдыстың болуы | Жоқ |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 180 294 ₸





