Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шампурларды автоматты түрде айналдыру | Иә |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Кәуап дайындау корпусының материалы | Тот баспайтын болат |
| Кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Тот баспайтын болаттан жасалған шашлык, Май жинауға арналған науа, Істік, Май жинауға арналған ыдыстармен жабдықтау |
| Қуат тұтыну | 4 Вт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Fast-food, HoReCa, Үйге арналған |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 17 кг |
| Биіктігі | 190 мм |
| Ұзындығы | 520 мм |
| Ені | 100 мм |
|
ПишТех ЭПШ-2,5 электр жетегі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ШЭ-2-2 кәуаптарымен бірге қолданылады. Сипаттамалары:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 41 900 ₸




