Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 200 град. |
| Корпус материалы | Металл |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 3 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Май көлемі | 20 л |
| Ерекшеліктері | Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау, Алынбалы ванна, Алынбалы қақпақ, Температураны автоматты түрде сақтау |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Көше саудасы, Fast-food |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.9 кг |
| Биіктігі | 670 мм |
| Ұзындығы | 570 мм |
| Ені | 930 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 7 л |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
Сипаттамасы ПишТех АПЖП-2 пончик аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қыздырылған майда дәстүрлі пішіндегі пончиктерді пішіндеу және дайындау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Сипаттамалары:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 243 362 ₸




