Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 200 град. |
| Корпус материалы | Металл |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 3 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Май көлемі | 20 л |
| Ерекшеліктері | Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау, Алынбалы ванна, Алынбалы қақпақ, Температураны автоматты түрде сақтау |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Көше саудасы, Fast-food |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 12 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Ұзындығы | 470 мм |
| Ені | 830 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 7 л |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| Орнату | үстел үсті |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Ванналар саны | 1 |
| Бір ваннаның көлемі | 20 л |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 7 л |
| Температуралық режим | 0-ден 200 °С-қа дейін |
| Қуат | 3 кВТ |
| Ені | 830 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000044118 |
Сипаттамасы
ПишТех АЖЧП-1 чебуречница қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель дайын өнімдерден майды ағызуға арналған науамен және қамыр үлестіргішімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Майды қыздыру температурасы: 200±10 °С
- Қыздыру уақыты: 20 мин.
- Өнімді қуыру уақыты: 3 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 570х510х300 мм
- Қаптама көлемі: 0,09 м3
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 105 000 ₸




