Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 190 град. |
| Корпус материалы | Металл |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.5 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Май көлемі | 11 л |
| Ерекшеліктері | Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау, Алынбалы ванна, Алынбалы қақпақ, Температураны автоматты түрде сақтау |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Көше саудасы, Fast-food |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.5 кг |
| Биіктігі | 350 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 325 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 11 л |
| фритюрница ваннасының пішіні | Шаршы |
| Орнату | үстел үсті |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Ванналар саны | 1 |
| Бір ваннаның көлемі | 11 л |
| Температуралық режим | 60-тан 190 °С-қа дейін |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Ені | 325 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Биіктігі | 350 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.5 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
Сипаттамасы
ROAL SZ-11L ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көп мөлшерде майға қытырлақ етіп қуыру арқылы әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет пен қақпақ кіреді.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 53 900 ₸




