Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 190 град. |
| Корпус материалы | Металл |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.5 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Май көлемі | 6 л |
| Ерекшеліктері | Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау, Алынбалы ванна, Алынбалы қақпақ, Температураны автоматты түрде сақтау |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Көше саудасы, Fast-food |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.8 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Ені | 275 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| фритюрница ваннасының пішіні | Шаршы |
Сипаттамасы ROAL HEF-6L ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көп мөлшерде майға қытырлақ етіп қуыру арқылы әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель қыздыру элементімен, контроллермен және қыздыру қуатының индикаторымен жабдықталған. Жеткізу көлеміне себет кіреді. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 28 900 ₸




