Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Көше саудасы, Fast-food |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.5 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 190 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Корпус материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | Қызып кетуден қорғау, Алынбалы қақпақ, Алынбалы ванна, Жинақта себеттің болуы, Температураны автоматты түрде сақтау |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Май көлемі | 6 л |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 440 мм |
| Ені | 290 мм |
| Биіктігі | 310 мм |
| Салмақ | 4 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Шаршы |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| Орнату | үстел үсті |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Ванналар саны | 1 |
| Бір ваннаның көлемі | 6 л |
| Температуралық режим | 60-тан 190 °С-қа дейін |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Ені | 290 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Биіктігі | 310 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Артикул | н0000211478 |
Сипаттамасы
ROAL SZ-81 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көп мөлшерде майға қытырлақ етіп қуыру арқылы әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сым себет пен қақпақ кіреді.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 25 900 ₸




