Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RESTO ITALIA |
| Өндіруші ел | Италия |
| Пештің түрі | қалың |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Максималды жұмыс температурасы | 350 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.6 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Қыздыру элементтерін бөлек реттеу, Қарау терезесі, Термореттегіш, Термометрдің болуы |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Пайдалану саласы | Fast-food, HoReCa, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі, Сауда дүкендері |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Пешті орнату түрі | Стационарлық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21 кг |
| Ішкі диаметрі | 360 мм |
| Ішкі биіктігі | 110 мм |
| Ішкі ұзындығы | 410 мм |
| Ішкі ені | 360 мм |
| Биіктігі | 255 мм |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Ені | 550 мм |
| Пиццалардың сыйымдылығы | |
| 25 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 1 д. (дана) |
| 30 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 1 д. (дана) |
| 35 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
Сипаттамасы Resto Italia SMALL/G пицца пеші тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жоғары пісіру температурасын қажет ететін пицца мен нан өнімдерін пісіру үшін қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 243 000 ₸








