Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, HoReCa, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі, Сауда дүкендері |
| Пештің түрі | қалың |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Пешті орнату түрі | Стационарлық |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 350 град. |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Термореттегіш, Термометрдің болуы, Қыздыру элементтерін бөлек реттеу, Қарау терезесі |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пиццалардың сыйымдылығы | |
| 25 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 2 д. (дана) |
| 30 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 2 д. (дана) |
| 35 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 2 д. (дана) |
| 40 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 570 мм |
| Ені | 560 мм |
| Салмақ | 33 кг |
| Биіктігі | 440 мм |
| Ішкі ұзындығы | 410 мм |
| Ішкі ені | 400 мм |
| Ішкі биіктігі | 120 мм |
| Ішкі диаметрі | 400 мм |
Сипаттамасы ROAL SZ-EP2 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца және нан-тоқаш өнімдерін пісіру үшін қолданылады. Модель бақылау әйнегі бар есікпен және басқару үшін термостармен жабдықталған. Ерекшеліктері:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 146 900 ₸




