| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 127 кг |
| Жылыту түрі | Тікелей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| түтікше қыздыру элементтерінің саны | 6 д. (дана) |
| Номиналды қуат тұтыну | 18 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Пісіру ыдысының көлемі | 160 л |
| Жұмыс режимдері | Жылыту, Пісіру, Қайнау |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| тамақ пісіру қазанының түрі | Аударылмайтын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 652 мм |
| Ұзындығы | 1015 мм |
| Ені | 841 мм |
Үлгі КПЭМ-250/9Т электрлік ас әзірлейтін қазандық
Бренд Abat
Қуаты кВТ 18.1
кернеу ішінде400
ТЭН-дер саны дана 6
номиналды көлемі л 250
қазандықтың диаметрі мм652
өлшемдері мм 841x1015x1030(1780)
су төгетін шүмек
Стационарлық КПЭМ-250/9Т ас әзірлеуге арналған қазандық сорпаларды, үшінші тағамдарды, қайнаған суды дайындауға арналған. Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес немесе технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде пайдаланылады. Назар аударыңыз: тосап, джем және мусс дайындауға арналмаған.
Қазандықтың көлемі 250 литрді құрайды. Үш жұмыс режимі. Дайын өнімді ағызу алдыңғы панельдегі үлкен диаметрлі шүмекпен жүзеге асырылады. Қазандық қақпағының ыңғайлы тұтқасы кез келген қалыпта бекітіледі. Суды жылыту "бу-су күртешесі" әдісімен жүзеге асырылады. "Бу-су күртешесінде" су болмаған жағдайда жылытуды автоматты түрде өшіру іске қосылады. Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар.
Қазандықтың корпусы мен қайнату ыдысы толығымен AISI 304 баспайтын болаттан жасалған. Сұраныс бойынша AISI 316 қышқылға төзімді болаттан пісіруге арналған ыдысты жасауға болады.
Стационарлық қазандықтарды бұрын КП бумен пісіру жинағымен жабдықтауға болады.
- Бағасы: 1 034 800 ₸




