Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Piron |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Желдеткіштер саны | 2 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 10.5 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Ылғалдылықты қолмен беру, Су құбырына қосылу мүмкіндігі, Кері желдеткіш, Артқы жарық, Температураны шектегіш, Таймер |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 110 кг |
| Жалпы биіктігі | 830 мм |
| Жалпы ұзындығы | 850 мм |
| Жалпы ені | 780 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 260 град. |
| Жұмыс режимдері | Ылғал бу, Құрғақ бу, Конвекция + құрғақ ауа, Конвекция+дымқыл бу, Конвекция, Конвекция+бу, Бу |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Гастроэмкость типі | пісірме табақтар 600х400, GN 1/1 |
| Гастроэмкость мөлшері (сыртқы./ішкі) | 530х325 / 500х300 мм |
| Басқару панелі | механикалық |
| Температуралық режим | 30-дан 260 °С-қа дейін |
| Қуат | 10.5 кВТ |
| Ені | 780 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Биіктігі | 830 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Өндіруші ел | Италия |
| Артикул | н0000171932 |
Сипаттамасы
Комбайн комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өнімдерді қуыруға, бумен пісіруге, ағартуға, пісіруге және термиялық өңдеудің басқа түрлеріне арналған. Камера AISI304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температураны қолмен бақылау
- 3 желдеткіш жылдамдығы
- Air Flow технологиясы - бірнеше қайтымды желдеткіштердің арқасында ауыспалы ауа жүйесі оның пештің пісіру камерасына ағынының күшеюін қамтамасыз етеді және тамаша біркелкі нәтижеге кепілдік береді
- Буды 10%-дан 70%-ға дейінгі көлемде беру пісіру уақытын қысқартуға мүмкіндік береді және тағам өнімдерінің беті ұзақ пісіру уақытында болатын әсерлерден қорғалады
- Ылғалды айдау функциясы - пісіру процесінде кез келген уақытта буды қолмен беру мүмкіндігі, бұл әрбір тағамға өзіне тән ерекшеліктерді қосуға мүмкіндік береді
- Таймер
- Тазалауды жеңілдету үшін алынбалы ішкі әйнегі бар қос әйнек
- Қарапайым және интуитивті басқару элементтері
- Жарықтандыру
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 980 180 ₸




