| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Желдеткіштер саны | 2 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 10.7 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Ылғалдылықты қолмен беру, Су құбырына қосылу мүмкіндігі, Кері желдеткіш, Артқы жарық, Температураны шектегіш, Таймер |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 112 кг |
| Жалпы биіктігі | 835 мм |
| Жалпы ұзындығы | 922 мм |
| Жалпы ені | 950 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Жұмыс режимдері | Ылғал бу, Құрғақ бу, Конвекция + құрғақ ауа, Конвекция+дымқыл бу, Конвекция, Конвекция+бу, Бу |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1, табалар 600х400 |
| Гастроэмкость мөлшері (сыртқы./ішкі) | 530х325 / 500х300 мм |
| Басқару панелі | электромеханикалық |
| Су құбырына қосу | |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Қуат | 10.7 кВТ |
| Ені | 922 мм |
| Тереңдігі | 950 мм |
| Биіктігі | 835 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 112 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 132 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Бу конвектоматы Тағамдық технологиялар ПР-06М-Э қонақ үй және мейрамхана бизнесінде, тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең ассортиментін, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель 2 сақиналы құбырлы электр жылытқыштары (ТЭН) және артқы қабырғасында желдеткіштері бар 2 электр қозғалтқышы, механикалық құлпы бар сол жақ герметикалық жабылатын есігі, 4 тұрақты тірегі, 3 айналмалы айналмалы реттегіштері бар электромеханикалық басқару панелі бар қуыру камерасымен жабдықталған. және 3 сигналдық жарықдиодты индикаторлар. Корпус термооқшаулағышы бар жоғары сапалы болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сумен жабдықтау жүйесіне қосылуға арналған шланг және пайдалану жөніндегі нұсқаулық кіреді.
Ерекшеліктері:
- Температураны қолмен бақылау
- бу беруді реттеудің 10 деңгейі
- Пісіру ұзақтығын орнатуға арналған таймер
- Біркелкі пісіруге арналған желдеткіштердің автоматты реверсі, соның ішінде камера толығымен жүктелген кезде
- Ұсақ дисперсті суды таратуға және камераны бумен барынша қанықтыруға арналған желдеткіштердің қос дөңгелегі
- Қызып кетуден қорғауға арналған апаттық термиялық қосқыш
- буды толық ашылғанға дейін алдын ала қауіпсіз шығаруға арналған 2 позициялы айналмалы тұтқа механизмі
- Энергияны үнемдеу және сыртқы беттің қызуын азайту үшін есікті екі қабатты шынылау
- Галогендік шаммен камераның ішкі жарықтандыруы
- Басқарудың қарапайымдылығы
- Жуғыш затты қолдану арқылы алдын ала бумен өңдеу арқылы тазалаудың қарапайымдылығы
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 1-ден 40 °C-қа дейін
- 25 °C температурадағы салыстырмалы ылғалдылық: 80%
- Гидравликалық қысым диапазоны: 150-ден 200 кПА-ға дейін
- Судың максималды кермектігі: 1,25 ммоль/л
- Судағы хлор / хлоридтердің мөлшері: 0,2 / 80 мг/л
- Авариялық термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 320 °C
- Ылғалдылық деңгейін реттеу қадамы: 10%
- Ажыратқыштың номиналды ток күші: 32 А
- Номиналды қуат:
- ТЭН: 5 кВТ
- Артқы жарық шамы: 0,025 кВТ
- Пісіру ұзақтығын реттеу диапазоны: 5-тен 120 минутқа дейін.
- 1 деңгейге максималды жүктеме: 4 кг
- Соленоидты клапанның жіп диаметрі: 3/4"
- Тұтқаны есептемегенде тереңдігі: 890 мм
- Бағасы: 830 000 ₸




