Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 4 д. (дана) |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 4.8 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, HoReCa |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 80 кг |
| Биіктігі | 1065 мм |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 840 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 290 мм |
| Ішкі ұзындығы | 535 мм |
| Ішкі ені | 538 мм |
Сипаттамасы Қуырғыш бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель болат қораптағы камерамен жабдықталған, оның ішінде алынбалы науа бағыттағыштары, оттық, үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтері, апаттық қызып кетуден сақтандырғыш және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Корпус боялған болаттан жасалған. Жеткізу көлеміне 530x470x30 мм өлшемді 2 пісіру парағы кіреді. Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 240 315 ₸




