Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Желдеткіштер саны | 1 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 6.35 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Ылғалдылықты қолмен беру, Су құбырына қосылу мүмкіндігі, Кері желдеткіш, Артқы жарық, Температураны шектегіш, Таймер |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Қазандық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 62 кг |
| Жалпы биіктігі | 550 мм |
| Жалпы ұзындығы | 860 мм |
| Жалпы ені | 790 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Жұмыс режимдері | Ылғал бу, Құрғақ бу, Конвекция + құрғақ ауа, Конвекция+дымқыл бу, Конвекция, Конвекция+бу, Бу |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Таба | ГН 1/1, 600х400 мм |
| Камера өлшемдері | 693х346х457 мм |
| Басқарма | механикалық |
| Температуралық режим | 45-тен 280 °С-қа дейін |
| Буды ылғалдандыру | Бар |
| Суға қосылу | Бар |
| Таймер | Бар |
| Қуат | 6.35 кВТ |
| Ені | 790 мм |
| Тереңдігі | 800-ден 860 мм-ге дейін |
| Биіктігі | 550 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Конвекциялық пеш нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель қолмен жұмыс істейтін таймермен және механикалық құлпы бар есікпен жабдықталған. Қуыру камерасы жылу оқшаулағыш қабатымен оқшауланған.
Суды тазарту және жұмсарту үшін қосымша су жұмсартқыш пен сүзгілерді сатып алу ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- Механикалық басқару
- Тамақ өнімдерін дайындауға арналған режимдер:
- Құрғақ жылыту
- Камераға бу беру арқылы қыздыру
- Температураны қолмен бақылау
- Бумен баптау - түймені басып тұрып буды беру
- Әмбебап бағыттағыштар
- Пеш қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес / технологиялық желі құрамында пайдаланылады
- Желдеткіштің автоматты реверсі
- Есіктің қос әйнегі
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 45-тен 80-ге дейін%
- Саны:
- ОНДар: 1
- Жанкүйерлер: 1
- Шамдар: 2
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 431 050 ₸




